Our Playful World pdf – Yandex indir

tarafından
7
Our Playful World pdf – Yandex indir

Themes such as international awareness, rights and freedoms as well as variety have found voice and travelled around the world by meeting with the curiousity and creativity of a child and came back with a plenty of letters. Now, thanks to Sarp the game of the world is ahead of us. Yahoo! We play games! 
***
Sarp has been excited for days. He had sent letters to children all around the world and asked them to tell him about the games they played. 
After days, the mail carrier comes with a bag full of letters. Now, it is time to open them! 
Would you like to join him in reading the letters?
 

Uluslararası bilinç, hak ve özgürlükler, çeşitlilik gibi temalar dile geldiler, bir çocuğun merak duygusu ve yaratıcılığıyla buluşup dünyayı gezdiler, bir dolu mektupla da döndüler. Şimdi Sarp’ın sayesinde dünyanın oyunu önümüzde. Yaşasın oyun oynamak! 
***
Sarp günlerdir heyecan içinde. Dünyanın dört bir yanına mektuplar gönderdi. Şimdi ise mektup arkadaşlarından yanıt alma zamanı. İşte postacı geliyor. Bakalım çantasından neler çıkacak? Acaba Sarp hangi oyunlarla tanışacak? 
Uzaklardan gelen yepyeni oyunlarla neşelenmeye hazır mısınız?
 
 

Our Playful World isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Özden Özkanoğlu tarafından yazılmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Our Playful World pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.