Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ Genç Bir Kızın Günlüğü pdf – Yandex indir

Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ  Genç Bir Kızın Günlüğü pdf – Yandex indir

“Bisikletini nasıl sürdüğünü, rüzgara karşı gülümseyişini görseniz, asla anlayamazsınız. Rengi solmuş kotu ve ters taktığı şapkasının altından sarkan karamel rengi dağınık saçlarıyla Ezra da herhangi bir altıncı sınıf çocuğundan farksızdır. Anlayacağınız, kardeşim de on bir yaşında herhangi bir çocuk gibi görünür ancak öyle değildir…”
 
Jenny ile tanışın: Kendinden yaşça küçük otizmli erkek kardeşi Ezra ile yaşamanın nasıl bir şey olduğunu ve dünyanın “en çıldırtıcı, en olağanüstü, en hayranlık uyandıran ve en şaşırtıcı” kardeşiyle geçirdiği hayatı sadece günlüğü ile paylaşan bir genç kız. Ezra ile yaşamanın zorlukları yetmezmiş gibi, Jenny bir de okuldaki zorbalarla, kaba saba sınıf arkadaşlarıyla ve hassasiyet gerektiren kırılgan arkadaşlıklarıyla uğraşmak zorundadır. Fakat yaz okulu, yazarlık kursu vaadi ve ilham kaynağı Ezra olan bir proje sayesinde Jenny kendisinde sadece “Ezra’nın ablası, koruyucusu, en iyi ve tek arkadaşı” olmaktan çıkma cesaretini bulur ve aralarındaki görünmez bağı gevşeterek kendi hayallerinin peşine düşer.
 

Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ
Genç Bir Kızın Günlüğü isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Barbara Cain tarafından yazılmış ve OKUYAN KOALA yayınevinin 05.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kanlı Gül pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kanlı Gül indir, Kanlı Gül oku ve Kanlı Gül pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ Genç Bir Kızın Günlüğü pdf – Yandex indir - PDF indir