Ötekinin Müziği ‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik pdf – Yandex indir

tarafından
5
Ötekinin Müziği ‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik pdf – Yandex indir

Yaklaşık üç yıl önce bir öğlen, ders sonrası bir araya gelen yazar kadrosu ile yapmaya karar verdiğimiz bu kitap, bu cümleden de anlaşılacağı üzere üç yıllık bir sürecin ürünüdür. Süreç boyunca yazarların akademik hayatlarındaki gelişmelerin yanında küresel Covid-19 salgının da sebep olduğu bazı yavaşlamalar sonucu kitap, 2021’de nihayete erebildi.

Üzerine çokça yazılmış olan ‘öteki’ kavramının toplumsal inşasını ve belirli müzik pratiklerinin dışlanmasında, toplumsal ötekilik fikrinin nasıl işlediğini anlamaya çalıştığım bu bölüm, diğer bölümlerin örnek olaylarının ‘gizli ötekiliklerini’ ve bu bölümlerde ele alınan kavramların, nasıl olup da öteki olanı doğal biçimde ‘farklılığa’ dönüştürmekte işe yaradığına ilişkin bir perspektif kurmayı amaçladı.
 

Ötekinin Müziği
‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve DOĞU KİTABEVİ yayınevinin 09.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çocuk İşçiliği ve Psikolojik Yansımaları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çocuk İşçiliği ve Psikolojik Yansımaları indir, Çocuk İşçiliği ve Psikolojik Yansımaları oku ve Çocuk İşçiliği ve Psikolojik Yansımaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ötekinin Müziği ‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.