Osmanlıca Öğreten Kitap pdf – Yandex indir

tarafından
4
Osmanlıca Öğreten Kitap pdf – Yandex indir

Kıymetli Okuyucu, “Osmanlıca Öğreten Kitap ” çocuk, genç, yetişkin her yaştaki insanın kendi kendine çalışarak zevkle “Osmanlıca” okuyup-yazmayı öğreneceği bir eserdir.
Amacı çok kısa zamanda “Osmanlıca” okuyup-yazmayı öğretmektir. Bu kitaptan herkes rahatlıkla istifade edebilir. Kitabımızda akıcı, berrak ve net anlatımlı bir üslup kullanılmıştır.
Ayrıca kitabın, boyutuyla rahat taşınan ve tanzimiyle de dilediğiniz konuya hemen ulaşılabilen içeriği ile siz aziz okuyuculara tam bir rehber ve hakiki bir muallim olacaktır.
“Osmanlıca Öğreten Kitap ” beş bölümden oluşuyor. Osmanlıcayı ilk defa okumaya başlayanlar için olduğu kadar bu konuda kendini geliştirmek isteyenler içindir. Yani ilk aşamadan akademik seviyeye kadar hitap eden harika bir kitaptır.
Osmanlıcayı hem okumak hem de yazmak isteyenler, kendi kendilerine çalışarak on gün gibi kısa bir sürede rahatlıkla ve çok kolay bir şekilde Osmanlıcayı öğreneceklerdir. Bunu bir öğreticiye asla ihtiyaç hissetmeden gerçekleştireceklerdir.
İşte şimdi sizleri bu güzel kitap ile baş başa bırakıyoruz. İyi okumalar ve iyi çalışmalar efendim…
 

Osmanlıca Öğreten Kitap isimli 156 sayfadan oluşan kitap ; Yılmaz Yenidinç tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 01.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Osmanlıca Öğreten Kitap pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.