Osmanlı Türkçesi Öğrenim Seti Çözümlü Metinler-3 Galatasaray / Seviye-Başlangıç pdf – Yandex indir

tarafından
42
Osmanlı Türkçesi Öğrenim Seti Çözümlü Metinler-3  Galatasaray / Seviye-Başlangıç pdf – Yandex indir

Alfabe bilgisine sahip olan kişiler için hazırlanan bu çalışma ile okuma becerinizi artıracak, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan farklı metinlerle aşamalı olarak hem kelime hem de yazılış biçimleri konusundaki bilgilerinizi pekiştireceksiniz.
Osmanlı Türkçesi Öğrenim Seti başlığı altında sunulan bu çözümlü metinler ile,
• Seviyenize göre kitap seçebilecek,
• Farsça ve Arapça kelime dağarcığınızı genişletecek,
• Metnin Arap harfli kısmı ile Latin harfli kısmını aynı sayfada görerek kelimelerin yazılış biçimleri ile telaffuzunu tek seferde karşılaştırabileceksiniz.
 

Osmanlı Türkçesi Öğrenim Seti Çözümlü Metinler-3
Galatasaray / Seviye-Başlangıç isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Anonim tarafından yazılmış ve SAY YAYINLARI yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş indir, Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş oku ve Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Osmanlı Türkçesi Öğrenim Seti Çözümlü Metinler-3 Galatasaray / Seviye-Başlangıç pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.