Oruç ve Hükümleri (Ayetullah Hamanei’nin Fetvalarına Göre) pdf – Yandex indir

tarafından
7
Oruç ve Hükümleri  (Ayetullah Hamanei’nin Fetvalarına Göre)  pdf – Yandex indir

Elinizdeki eser iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölüm, salih amellerden olan orucun hikmeti ve farz kılınış sebepleri içerir. Bu bölüm ayet ve hadislerden yola çıkarak, Yayınevimiz tarafından konuya mukaddime niteliğinde hazırlanmıştır. İkinci bölüm ise orucun ne anlamlara geldiğini, nasıl uygulanmasını gerektiren uygulama biçimlerini anlatmaktadır.
Bu bölüm, zamanımızın büyük taklit mercilerinden olan Ayetullah el-Uzma Seyyid Ali Hamaneî’nin oruçla ilgili en son fıkhî hükümlerini içermektedir.
 

Oruç ve Hükümleri (Ayetullah Hamanei’nin Fetvalarına Göre) isimli 94 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve KEVSER YAYINLARI yayınevinin 17.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Allah'ın Elçisi Hazreti Muhammedin (S.A.V.) Hayatı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Allah'ın Elçisi Hazreti Muhammedin (S.A.V.) Hayatı indir, Allah'ın Elçisi Hazreti Muhammedin (S.A.V.) Hayatı oku ve Allah'ın Elçisi Hazreti Muhammedin (S.A.V.) Hayatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Oruç ve Hükümleri (Ayetullah Hamanei’nin Fetvalarına Göre) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.