Oruç Fetvaları pdf – Yandex indir

tarafından
3
Oruç Fetvaları pdf – Yandex indir

Okuyucu kardeşim! Elindeki “Oruç Fetvâları” kitabı Allah’ın izniyle orucun edepleri ve ahkâmıyla alakalı faydaları kendinde toplamış bir kitaptır. Buna ek olarak vitir namazı, kunut ve i’tikâf meselelerini içeriyor. Bunlar bir mü’minin cahil kalamayacağı meselelerdir. Bu kitap delil ve eserlerle süslenmiş 300 meseleyi kapsıyor. Kitaptaki hadisler düzeltilmiş, tahriçleri yapılmış ve asıl kaynaklarına dayandırılmış ve haşiyede sorun teşkil eden ibareler açıklanmıştır. Şeyh Süleyman bin Nâsır el-Ulvân’ın (Allah sebat versin ve onu doğruya ulaştırsın) üslubu muhtasar, açık, ibareleri kolay ve tertibi güzel olduğu için bu kitabı oluşturduk. Ayrıca meselerde delilleri kuvvetli olduğu için râcih olan görüş zikredilmiştir. Bu da bizim Şeyh’in tercihlerini kendisinden istifade edilip gerektiğinde rücû edilecek bir kitap yapmamızı kamçılayan önemli bir sebep olmuştur.
 

Oruç Fetvaları isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Süleyman bin Nâsır el-Ulvân tarafından yazılmış ve MİNBER YAYINLARI yayınevinin 04.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Onun İzinde (2 Cilt Takım) (Güncel Yansımalar) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Onun İzinde (2 Cilt Takım) (Güncel Yansımalar) indir, Onun İzinde (2 Cilt Takım) (Güncel Yansımalar) oku ve Onun İzinde (2 Cilt Takım) (Güncel Yansımalar) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Oruç Fetvaları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.