Ortadoğu’da Savaş pdf – Yandex indir

tarafından
4
Ortadoğu’da Savaş pdf – Yandex indir

1930 yılında doğan Vedii Evsal, basın dünyasına Son Saat ve Tasvir gazeteleriyle girmiş, 1949 girdiği Hürriyet gazetesinde on yıl çalıştıktan sonra Cumhuriyet, Yeni Sabah, Yeni Tanin, Yeni İstanbul, Ekspres, Sabah ve Ortadoğu gazetelerinde çalışmıştır. News Week Dergisi ile Keystone ve Sipa Press ajanslarının Türkiye muhabiri olarak da görev yapan Evsal, Atina’da, Kıbrıs’ta, Avrupa NATO üslerinde, Amerikan Hava Akademisinde gazetecilik çerçevesinde çalışma ve incelemelerde bulunmuştur. 1956 savaşını İsrail cephesinden, 1967 savaşını Suriye cephesinden izlemiş, 1975 yılında elinizdeki kitabı yazmasına olanak veren deneyimini 1974 Arap-İsrail Savaşı’nı Mısır cephesinden izleyerek edinmiştir. Dönemin bölge hakkındaki nadir telif eserlerinden biri olarak yıllarca ilgi gören bu eser, içerdiği özgün bilgilerin bugünün okuruyla buluşmasını sağlamak amacının yanı sıra Vedii Evsal’ın hatırasını da yaşatmak düşüncesiyle tekrar yayınlanmaktadır.
 

Ortadoğu’da Savaş isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Vedii Evsal tarafından yazılmış ve İYİDÜŞÜN YAYINLARI yayınevinin 16.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cami‘ü’t-Tevarih’te Harezm Sultanları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cami‘ü’t-Tevarih’te Harezm Sultanları indir, Cami‘ü’t-Tevarih’te Harezm Sultanları oku ve Cami‘ü’t-Tevarih’te Harezm Sultanları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ortadoğu’da Savaş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.