Onun Şeytanları (Ciltli) pdf – Yandex indir

Onun Şeytanları (Ciltli) pdf – Yandex indir

“İnsanları insanlar öldürür, silahlar değil. Bu devirde sözler işliyor cinayetleri, katiller değil.”
 
Romanlarda hep ikinci kız rolünü üstlenen, başroller için güzel sahneler çıkaran ve kendinden başka herkesin mutlu sona sahip olmasını sağlayan o kenardaki, gölgedeki, düşünceleri önemsenmeyen, kimsenin ne yaşadığını bilmediği sarışınları merak ettiniz mi hiç?
 
Bir kalp, bir ömür boyunca ortalama 3 milyar kez atar. Sen kaç kez atışını duydun onunkinin, kaç kez okudun ki?
 
İşte bu hikâye, kalan o kalp atışlarının hikâyesi.
 
“Üşürken içimi sevgi ısıtmadı benim, hep çay ya da kahve içtim. Büyüdüm, büyüdüm… Büyürken sıcak şeylerle ısınamadığım kışlar geçirdim. Odamın kapısı bir gece yarısı çocuk masallarına hiç açılmadı. Bu yüzdendir belki de, yatağımın altındaki canavarlar her gece kafamda cirit atardı. Anneme söyledim, babama da… Susmayı böyle öğrendim: Saat 8’de, yemek masasında.”
 

Onun Şeytanları (Ciltli) isimli 520 sayfadan oluşan kitap ; Beyza Aksoy tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 14.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bugün / 365 Gün 2. Kitap pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bugün / 365 Gün 2. Kitap indir, Bugün / 365 Gün 2. Kitap oku ve Bugün / 365 Gün 2. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Onun Şeytanları (Ciltli) pdf – Yandex indir - PDF indir