Öncü Virtüözler, Şaşırtıcı Öyküler pdf – Yandex indir

tarafından
13
Öncü Virtüözler, Şaşırtıcı Öyküler  pdf – Yandex indir

İdil Biret, Suna Kan, Fazıl Say, Güher – Süher Pekinel’den önce Türkiye coğrafyasından hangi Batı müziği yorumcuları dünya sahnelerine çıkmış, başarıları dünya basınına haber olmuştu? Uluslararası virtüözite ya da kompozisyon yarışmalarında kimler ilk ödülleri kazanmıştı? Hangi virtüözlerin olmayan başarıları müzik kılavuzlarına, ansiklopedilerine girmiş ve hangi önemli başarıları görmezden gelinmişti?

“Öncü Virtüözler, Şaşırtıcı Öyküler” 19. yüzyılın son çeyreğinden 20. yüzyıla öncü kimlikleri, başarıları, talihsizlikleri ya da renkli kişilikleriyle hatırlanmaya değer sekiz müzisyenin bugüne kadar eksik bırakılmış, kimi unsurları hatalı aktarılmış portrelerini sunuyor.
 

Öncü Virtüözler, Şaşırtıcı Öyküler isimli 250 sayfadan oluşan kitap ; Serhan Yedig tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 90lar Türkçe Pop Müzik pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde 90lar Türkçe Pop Müzik indir, 90lar Türkçe Pop Müzik oku ve 90lar Türkçe Pop Müzik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öncü Virtüözler, Şaşırtıcı Öyküler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.