Önce Gül Sonra Düşün pdf – Yandex indir

tarafından
24
Önce Gül Sonra Düşün pdf – Yandex indir

Her insan hatırlanmak istiyor ömrünün sonunda ve ölümden sonra. Hayatlarına pozitif dokunabildiği kişiler tarafından hatırlanmak. Geride bıraktığımız tek gerçek bu olacak.
Ben de sizlere dokunmak istiyorum bu kitapla. Belki farklı bir bakış açısı belki bir tebessüm bırakmak sizlerde. Belki de bir tecrübe, acısını yaşamadan yaşanmamışların. Hayatın zorlukları içerisinde öyle ciddi yaşıyoruz ki dönüp baktığımızda hayatın kendini yaşayamadığımızı anladım. Bazen duyulan bir güzel sözün, içten bir gülümsemenin aslında bir ömre bedel olabileceğini unutuyoruz. Sevilmeye layık bir papatyayı dalından koparmadan sevmeyi öğrenmek gerekiyor bazen. Yaşamanın nasıl fedakarlık gerektirdiğini görmek gerekiyor.
Bu kitapta samimiyet bulacaksınız. Beynimden dökülmüş sade bir içtenlik. Hayatta yaşadıklarımdan bana kalanlar var burada. Biraz acı, biraz sevinç ve adlandırmakta zorlandığımız bir demet his. Ben bir el uzattım sizlere. El verenler belki olur diye.
 

Önce Gül Sonra Düşün isimli 220 sayfadan oluşan kitap ; Orhan Yücel tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gizli Kökenler 6 / Wonder Woman - Deadman - Sinestro pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Gizli Kökenler 6 / Wonder Woman - Deadman - Sinestro indir, Gizli Kökenler 6 / Wonder Woman - Deadman - Sinestro oku ve Gizli Kökenler 6 / Wonder Woman - Deadman - Sinestro pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Önce Gül Sonra Düşün pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.