Ömre Atılan Taş pdf – Yandex indir

tarafından
5
Ömre Atılan Taş pdf – Yandex indir

İsmail Bey, İkinci Dünya Savaşı’na katılmıştır. Cephede çarpışmış, ölümle yatıp ölümle kalkmıştır. Askerden döndükten sonra polis olsa da bu görevinden istifa eder. Savaş hatıralarını sık sık etraftakilere anlatmaktadır. Evinin çatısı ise geceleyin taşlanmaktadır. Bu taşlanma her gece devam etmekte ancak taş atanın kim olduğu bir türlü bilinememektedir. Taşlama birkaç ay durmakta ancak daha sonra yine ara ara devam etmektedir. Bir gece sabaha karşı evi soyulur. İşler bundan sonra artık daha da karışır. İşin içine bir suç örgütü girer. Romanın başkahramanı bu olayın iç yüzünü araştırırken birçok macera yaşar. Psikolojik kırılmaların ele alındığı, insan hayatının işlendiği eseri soluksuz okuyacaksınız.
 

Ömre Atılan Taş isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Eyvaz Zeynalov tarafından yazılmış ve ANATOLİA KİTAP yayınevinin 05.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kurtboğan / Cadfael Birader 3 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kurtboğan / Cadfael Birader 3 indir, Kurtboğan / Cadfael Birader 3 oku ve Kurtboğan / Cadfael Birader 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ömre Atılan Taş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.