Omnia Mors Aequat (Tek Kitap) pdf – Yandex indir

tarafından
10
Omnia Mors Aequat  (Tek Kitap) pdf – Yandex indir

Omnia Mors Aequat, bundan iki bin yıl önce yaşamış bir Latin bilgenin sözü bu sevgili Bilge; ölüm her şeyi eşit kılar, diye dilimize çevrilebilir.
O gün, Seneca adlı bilgenin, kendisiyle aynı adı taşıdığını çocuksu bir saflıkla düşünen Bilge Kan, yıllar boyunca düştüğü tuzaklarda, uğradığı haksızlıklarda ve verdiği savaşımlarda hep bu sözü anımsayacaktı.
*
Soğukoluk’taki fuhuş ve yasadışı kumarhane işletmeciliği, çok kısa bir süre sonra ülkenin dört bir yanına yayılacak (ki zaten vardı) ve beş yıldızlı otellerin odalarında, pansiyonlarda, merdiven altlarında, yol kenarlarında işlenen sıradan bir işleme dönüşecekti, hatta yasal işlemleri tamamlayarak açılan casinolar, açık anlamlarıyla kumarhaneler, birçok hayatın söndürülmesinin, iflasların, yıkılan yuvaların merkezi haline gelecekti. Mekânlar mı suçludur ya da insanlar mı?
*
Aramak mı mutluluk kaynağıdır ya da arananın bulunması mı, sence hangisi?
 
Aramayı sonlandıran bulma başarısının, arananla bütünleştiği o kısa an mıdır mutluluğu yaşatan?
*
Çıkacağınız macera dolu, heyecanlı ve sürükleyici yolculukta karşılaşacağınız karakterleri, olayları, acımasızlıkları şaşkınlıkla okurken, Roman Sanatı’nın ulaştığı ustalıklı düzeyden, yeniliklerden ve ilk kez kullanılan yöntemlerden de büyük keyif alacaksınız.
 
 
 
 
Necdet Özkaya
1959 yılında Antakya’da doğdu. 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra sırasıyla; Erciş-Van, Antalya ve İstanbul’da resmi-özel sağlık kurum ve kuruluşlarında çalıştı. Halen İstanbul, Ankara ve Antakya’da Hekim-Yönetici olarak çalışmayı ve romanlarını yazmayı sürdürmektedir.
 
 

Omnia Mors Aequat (Tek Kitap) isimli 674 sayfadan oluşan kitap ; Necdet Özkaya tarafından yazılmış ve AYRIKOTU YAYINLARI yayınevinin 16.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Omnia Mors Aequat (Tek Kitap) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.