Ölü Yıldızlar pdf – Yandex indir

tarafından
6
Ölü Yıldızlar pdf – Yandex indir

Álvaro Bisama’nın ödüllü romanı Ölü Yıldızlar, Şili’nin Pinochet diktatörlüğü altında onlarca yıl sonra demokrasiye geçişinin zemininde kurulmuş; rejimin tüm zorluklarıyla gelecekleri için savaşan kayıp bir kuşağın hikâyesidir. Bir kafede oturan, konuşacak hiçbir şeyleri kalmamış, tükenmiş bir çift. Gözleri bir anda masadaki yerel bir gazeteye ilişiyor. Üniversite yıllarından devrimci Javiera’nın fotoğrafı… Aşkın tüm yönlerini gözler önüne seren bu hikâye, birkaç saatliğine de olsa bu çifti geçmişte bir yolculuğa götürüyor. Bisama’nın bu trajik romanı; seçimlerimizin, çevremizin, içinde bulunduğumuz olayların, üzerinden yıllar geçse de bizde nasıl beklenmedik bir etki yaratabileceğini gösteriyor.
 

Ölü Yıldızlar isimli 78 sayfadan oluşan kitap ; Alvaro Bisama tarafından yazılmış ve İLKSATIR YAYINEVİ yayınevinin 16.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Eski Uygur Türkçesinde Cümle pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Eski Uygur Türkçesinde Cümle indir, Eski Uygur Türkçesinde Cümle oku ve Eski Uygur Türkçesinde Cümle pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölü Yıldızlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.