Ölmüş Yıldızların Işığında pdf – Yandex indir

tarafından
28
Ölmüş Yıldızların Işığında pdf – Yandex indir

“Billy Gray en iyi arkadaşımdı ve ben onun annesine âşık oldum.”
 
En iyi günlerinin geride kaldığını düşünen aktör Alexander Cleave, ergenliğinde yaşadığı ilk ilişkisini hatırlar: Toplumun kabul etmeyeceği bu ilişki, kasabanın dışındaki yıkık-dökük bir kulübede gizli buluşmalarla, güneşli sabahlarda ve yağmurlu ikindilerde sevgilinin arabasının arka koltuğundaki kaçamaklarla sürer. Bu eski anılarla birlikte daha acıtıcı, daha üzücü ve daha yakın tarihli başka bir şey daha aklından çıkmamaktadır: Kızının on yıl önceki intiharı.
Ölmüş Yıldızların Işığında, Güneş Tutulması ve Sır ile başlayan üçlemenin son kitabı. İlk iki romanda da yer alan Cleave bu kez yaşlılık yıllarında, kızının ölümüyle ilişkisi olan birinin hayatını canlandıracağı yeni bir rolün eşiğindeyken çıkıyor karşımıza ve uzak ve yakın geçmişin anılarıyla sarmalanmışken beklenmedik anda tanıştığı genç Dawn Devonport’la arasında farklı bir ilişki gelişiyor.
 
 “Banville ergenlik ruhunu mükemmel yakalamış. Pırıl pırıl, nefes kesici bir yapıt.”
Independent on Sunday
 
“Aşk, kayıplar ve ölüm üzerine nefes kesici güzellikte ve derinlikte bir meditasyon.”
Financial Times
 
‘Şaşırtıcı derecede parlak bir yapıt. Müthiş – hüzün ve özlem dolu!”
Sunday Telegraph
 
 

Ölmüş Yıldızların Işığında isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; John Banville tarafından yazılmış ve SİA KİTAP yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Verkingetoriks’in Kızı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Verkingetoriks’in Kızı indir, Verkingetoriks’in Kızı oku ve Verkingetoriks’in Kızı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölmüş Yıldızların Işığında pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.