Olimpos’a Dönüş pdf – Yandex indir

Olimpos’a Dönüş pdf – Yandex indir

Olimpos tanrıları aramızda. Buhara’da, Pretorya’da, Hong Kong’da, Granada’da, Banff’ta, São Paulo’da ve İstanbul’da!
 
Sıradan bir günde, sıradan bir kız, sıra dışı rüyaları yüzünden Olimposlular ile karşılaştı. Artık ne o ne de onun günleri sıradan olabilir. Artık o dünyanın ruhunu keşfetmeli, kim olduğunu öğrenmeli ve Hades’in planlarını suya düşürmeli. Bütün bunları yaparken her an ölümle yüzleşecek, rüyalarına teslim olmamak için mücadele edecek ve korumak istediklerini keşfedecek.
Gözlerini kırpıp benim dikkatimi dağıttıktan sonra kendini geriye çekti. Yeniden mavi bakıyor ve beni izliyordu. Az önce ne olmuştu? Gözlerinin rengi neden maviye geri dönmüştü? Hayal görmediğime emindim! Aklımda koşuşturan onca düşünceye rağmen hiçbirini dile getiremiyordum.
“Biz evrenin bir parçasıyız,” dedi.
“Evrimin ilk ve son halkasıyız.”
 
Hades’i yenmek için,
Olimpos’a dönmek için,
Kim olduğunu keşfetmek için,
Bukoleon Sarayı’na,
Yer altına,
İstanbul’dan Hasankeyf’e sürükleyici bir macera.
 

Olimpos’a Dönüş isimli 281 sayfadan oluşan kitap ; Aslı Eren tarafından yazılmış ve PERSEUS YAYINEVİ yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Anılar (Birinci Cilt) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Anılar (Birinci Cilt) indir, Anılar (Birinci Cilt) oku ve Anılar (Birinci Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Olimpos’a Dönüş pdf – Yandex indir - PDF indir