Okuma Günlüğü (Kuşlu Kapak) pdf – Yandex indir

Okuma Günlüğü (Kuşlu Kapak) pdf – Yandex indir

Kitap tutkunlarının yeni okuma günlüğü…

Ziyaret ettiğiniz kitaplar sizde nasıl izler bırakıyor? Kitapların iç dünyanızdaki yansımalarını yazıya döker misiniz? Peki, bir okuma günlüğü tutmak okuma alışkanlıklarınıza neler katabilir?

Okuma Günlüğü, okuduğunuz kitaba dair unutmak istemediğiniz ayrıntıları, yorumları, anahtar sözcükleri, alıntıları ve sizde uyandırdığı çağrışımları not edip yıllar boyunca saklayabilmeniz için tasarlanan sade ve kullanışlı bir günlük.

İzmirli sanatçı Gülçin Günaydın‘ın imzasını taşıyan göz alıcı kapak tasarımıyla dikkat çeken Okuma Günlüğü, kitap tutkunları için hoş bir armağan seçeneği olarak da düşünülebilir. 
 
Okuma yolculuğunuzdaki rotaları adım adım izlemek için yeni bir zemin sunan Okuma Günlüğü, sayfa aralarında Tim Parks’tan Ricardo Piglia’ya George Saunders’tan, Terry Pratchett’a farklı yazarların okuma ve yazma üzerine kaleme aldıkları kısa metinlere de yer veriyor. Böylece okumanın pasif bir eylem olmadığının bir kez daha hatırlatıldığı günlükte yol alan okurlar, etkin bir okur olabilmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Özgün tasarımı ve ciltli baskısıyla ayrışan Okuma Günlüğü, okurların başucundan eksik etmeyeceği ve yıllar sonra okurun seyir defteri olarak belki de kitap gibi okuyacakları bir miras aynı zamanda.
 

Okuma Günlüğü (Kuşlu Kapak) isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve DELİDOLU yayınevinin 03.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi indir, Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi oku ve Benim Alaçatı Bir Tutku Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Okuma Günlüğü (Kuşlu Kapak) pdf – Yandex indir - PDF indir