Öğreşme pdf – Yandex indir

tarafından
5
Öğreşme pdf – Yandex indir

Bu kitap, ilkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitim kademelerinde görev yapmış bir eğitimcinin öğrenme ortamlarında uzun yıllar kazandığı tecrübenin, geçirdiği yaşanmışlıklarla elde ettiği deneyimlerin bir ürünüdür.

Kitap, başta öğretmenler olmak üzere öğretmen adayları, eğitim yöneticileri, veliler, öğrenciler ve genel olarak eğitimle ilgisi olan herkesin ilgisini çekecek bir içerikte hazırlanmıştır.

Öğreşme, öğrencilerin gelişimlerinin sağlanması hedeflenerek tasarlanan iletişimsel ve etkileşimsel ortamlarda gerçekleştirilen etkinliklere öğretmenin de öğrenen ortağı olarak katıldığı karşılıklı öğrenme durumlarıdır. Eğitimde, hedeflenen kazanımlara ulaşılmasında öğretmenlerin ve öğrencilerin öğrenen odaklı öğreşme süreçlerinin gerektirdiği etkinliklere aktif bir şekilde katılarak beklenen performansları sergilemeleri büyük önem taşımaktadır.

Kitabın öğretmenlere, öğretmen adaylarına, eğitim yöneticilerine, öğrenci velilerine eğitsel bir farkındalık kazandırması ve eğitimle ilgisi olan herkese yararlı olması dileğiyle…
 

Öğreşme isimli 218 sayfadan oluşan kitap ; Ali Göçer tarafından yazılmış ve PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK yayınevinin 01.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Öğreşme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.