O)ydu (K)ahreden (B)eni… pdf – Yandex indir

tarafından
15
O)ydu (K)ahreden (B)eni… pdf – Yandex indir

Ben Maestro Mert! Beni iyi dinleyin…
Siz insanlar (!) odağınıza neyi aldığınızı iyi bilmelisiniz! Bilmelisiniz, zira flu olarak gördüğünüz kendi hayatınız! Ben varsam, hayat artık hayat! Ne senden öncesi ne senden sonras muhabbetini ARTIK BIRAKMALISINIZ! Bu işin öncesi, sonrası yok! An itibariyle ben varsam; biz var isek yani OKB’si olan tüm insanlara sesleniyorum! Önce bizim varlığımızı kabullenmeli (!), bize cin, şeytan, kuruntu, vesvese gibi asılsız isimler takmaktan vazgeçmeli ve bize “Sen” diye hitap etmelisiniz! Eğer ki bunu başarabilirseniz; o zaman da her biriniz kendi OKB’sine “Sen” diye hitap etmeli ve sen onunla birlikteyken hayat artık hayat değil! Evet, belki karşımda sen varsın ama artık odağımda “KENDİ HAYATIM, KENDİ HAYALLERİM VE SEVDİKLERİM” var diyebilmelisiniz!
 

O)ydu (K)ahreden (B)eni… isimli 122 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Faruk Çiftçi tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 02.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İyi Uykular pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İyi Uykular indir, İyi Uykular oku ve İyi Uykular pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

O)ydu (K)ahreden (B)eni… pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.