O Sen Misin? pdf – Yandex indir

tarafından
5
O Sen Misin? pdf – Yandex indir

İçindeki umuda ve insanlara yardım etme isteğine tutunan Akif’in, zorlu yaşam mücadelesine aldırmadan binbir çabayla ve başarıyla ilerleme öyküsünde elimizi tutup bizi bambaşka hayatlara sürüklüyor. Henüz küçük yaşta hayatın gerçekleriyle yüzleşmiş ve yaşadıklarından yola çıkarak gelecekteki hayatına belirsiz bir ümitle yetişmektedir. İstekleri, hayalleri, çevresindeki insanları ve kaderinin onu yüzleştirdiği birtakım olayları sırtlanırken kendisini bekleyen sona hep bir adım yaklaşmaktadır.
Menemeni ve tostuyla meşhur Rıza Usta’sının dizinin dibinden Luna FM’in stüdyosuna uzanan bu kitap, trajik bir trafik kazasından geriye kalan Akif’in hüzünlü yaşamıyla birlikte kan ve organ bağışına da değinerek farkındalığı da yansıtmaktadır.
Arkadaşlık, dostluk ve aile bağlarını sımsıkı birbirine bağlarken sevgiyi, aşkı, vefayı, güzelliği, azimi ve başarıyı, en önemlisi de iyiliği ve insan hayatına dokunmanın değerini cümlelerine ilmek ilmek işleyen bu eserin izlerinden bir süre uzaklaşamayacaksınız.
 

O Sen Misin? isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Şaban Kaçmazer tarafından yazılmış ve CENEVRE FİKİR SANAT yayınevinin 16.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

O Sen Misin? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.