Niçin Namaz pdf – Yandex indir

tarafından
19
Niçin Namaz pdf – Yandex indir

“Kâinatta en yüksek hakikat imandır, imandan sonra namazdır.”
Çünkü namaz kılan insanla kılmayan insan, namaz kılan milletle kılmayan millet arasındaki fark; ölülerle diriler arasındaki fark kadardır. Ben, milletimin ölü değil, diri olmasını; Allah’a isyan eden millet değil, itaat eden bir millet olmasını istiyorum. Müslümanım diyen herkesin gayesi bu olmalıdır. Her Müslüman, herkes benim kıbleme dönsün, herkes benim ibadet ettiğim Allah’a ibadet etsin gayesini taşımalıdır. Bunun için yaşamalıdır, gerekirse bunun için ölmelidir. Bu, Allah’ın insanlara verdiği en büyük görev ve Müslümanlar üzerindeki en büyük hakkıdır.
 

Niçin Namaz isimli 204 sayfadan oluşan kitap ; Vehbi Karakaş tarafından yazılmış ve SİYER YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (4. Cilt) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (4. Cilt) indir, En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (4. Cilt) oku ve En Güzel Örneğin En Güzel Örnekleri Sahabe İklimi (4. Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Niçin Namaz pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.