Neredeymiş Bay Ördek? (Dokun, Hisset, Aynaya Bak!) pdf – Yandex indir

tarafından
5
Neredeymiş Bay Ördek? (Dokun, Hisset, Aynaya Bak!) pdf – Yandex indir

Dünyanın en sevilen ve en çok satan bebek kitaplarından, ödüllü Neredeymiş? serisi şimdi Türkçe.
 
Bu göz alıcı serinin her kitabında, birbirinden farklı karakterler, rengarenk özel kesim keçelerin ardına saklanmış, minik okurlarını bekliyor. P. Arrhenius’un sevimli çizimleri ile bezeli bu eğlenceli saklambaç oyunu, 6 aydan 24 aya kadar minik okurları hem şaşırtacak hem de kıkırdatacak. Asıl sürpriz ise son sayfada gizli. Son sayfada özel kesim keçeyi kaldırdıklarında kendilerini görecekleri bir ayna ile karşılaşacaklar. “İşte buradasın!”
 
Neredeymiş Bay Ördek?’te minik okurlar, bir göletin çevresinde yaşayan hayvanlarla saklambaç oynayacak, kelebeği, kurbağayı, solucanı ve ördeği bulacak ve kitabın sonundaki sürpriz ile çok eğlenecekler.
 
Ebeveynler Neredeymiş? serisine bayılıyor çünkü bu kitaplar güzel oldukları kadar “en heyecanlı” minik okurlara bile dayanacak kadar sağlamlar. Minikler Neredeymiş? serisine bayılıyor çünkü bu saklambaç oyunu onları hem şaşırtıyor hem de güldürüyor.
 

Sainsbury Çocuk Kitapları Ödülü 
 
“Bu sağlam karton kitabın keçe perdeleri tam da miniklerin çekiştirmesi için yaratılmış, bu sayede en küçük çocuğu bile kitaplara alıştırabilir ve eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Ingela Arrhenius’un sevimli ve rengarenk çizimleri miniğinizin ilgisini hemen çekecek cinsten. Küçüklerle harika anılar yaratmak için ideal.” -BookTrust

 
Serinin Diğer Kitapları:
Neredeymiş Bay Aslan?
Neredeymiş Bay Köpek?
Neredeymiş Bayan Uğur Böceği?
 

Neredeymiş Bay Ördek? (Dokun, Hisset, Aynaya Bak!) isimli 12 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve DOMİNGO ÇOCUK yayınevinin 06.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Neredeymiş Bay Ördek? (Dokun, Hisset, Aynaya Bak!) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.