Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
4
Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf – Yandex indir

Bol dinozorlu bir aktivite kitabıyla tanışmaya hazır mısın? Dinozorların gizemli dünyasında, birbirinden renkli ve eğlenceli aktiviteler seni bekliyor. Kitabın sayfaları arasında gezinirken sıra dışı dinozor labirentinde ilerleyebilir, gözlüklü bir dinozorla hayal kurabilir ya da uçan bir dinozora eşlik edebilirsin. Hatta turuncu renkli komik dinozorla birlikte eğlenceli sesler bile çıkarabilirsin.
 
İlk sayfasından itibaren son derece eğitici ve eğlenceli içeriklere yer verilen kitabımızda; sıra dışı düşünme, mantık yürütme, matematik, kodlama, çizgi çalışması, kavram eğitimi, duyu ve duygu eğitimi gibi birçok alanda özgün etkinlikler bulunmaktadır. Büyük bir özveriyle hazırlanan “Nerede Bu Dinozor?” isimli kitabımız; bilişsel gelişim, sosyalduygusal gelişim, motor gelişim ve dil gelişimi gibi temel gelişim alanlarının tamamında çocukları desteklemektedir.
 

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Nuran Ferhan Can tarafından yazılmış ve ÇAMLICA ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 09.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.