Nenemin Şehri Kilis pdf – Yandex indir

Nenemin Şehri Kilis pdf – Yandex indir

Nenemin Şehri Kilis, kurtuluşa inanan bir halkın, öngörüleri ile gerçek bir deha olan Atası Mustafa Kemal Atatürk’le karşılaşmasının hikâyesidir.
Yazarın önceki eserleri hukuk alanında olup bu ilk romanıdır. Kitap kapağında yer alan fotoğraf yazara aittir. Bu kitap sadece bir roman olmaktan çok bir şehrin kültürünü gelecek nesillere aktarabilmek amacı taşımaktadır. Şehrin o günkü ortamını anlatabilmek için İlk Bölüm’de Kurtuluş Savaşı’na ilişkin bir araştırmaya yer verilmiştir. Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı öncesinde Kilis’e gelmiş olması kitabın ana eksenidir. İkinci Bölüm ise yazarın ailesinin hayatından esinlenerek hikâyeleştirilmiş bir romandır. Ancak romandaki karakterlerin isimleri değiştirilmiştir. Yazar sizi içinde dolaşacağınız sokaklar ve yaşanan bir hikâyeye çağırıyor.
 

Nenemin Şehri Kilis isimli 375 sayfadan oluşan kitap ; Ayşegül Özkurt tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 17.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İlk Adam (Yeni Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İlk Adam (Yeni Kapak) indir, İlk Adam (Yeni Kapak) oku ve İlk Adam (Yeni Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nenemin Şehri Kilis pdf – Yandex indir - PDF indir