National Geographic / Çarpıcı Detaylar pdf – Yandex indir

tarafından
10
National Geographic / Çarpıcı Detaylar pdf – Yandex indir

KORKUN! ÇOK KORKUN!
Bir yandan elinizden atmak isteyeceğiniz, bir yandansa çılgın bir merakla elinizden bırakamayacağınız bir kitabı tutuyorsunuz şu an!
National Geographic’in popüler Çarpıcı Detaylar bloğunun yazarının bu kışkırtıcı anlatısı; muzip bir zekâ ve biraz da marazi merak ile bizi, en tuhaf ve en çılgın sorularımızı aydınlanacağı şaşırtıcı ve yeni bir gerçeklikte büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.
Bedenlerimize ve evrenimize dair absürt gerçeklerin yanı sıra iğrenç, marazi ve tabu olan konuları cesurca araştıran ünlü bilim muhabiri Erika Engelhaupt için hiçbir konu sınırların dışında değil. Dünyanın en cani memelilerinden, kendini akla gelebilecek her türlü böceğe ısırtan araştırmacı biyologlara, yüzümüzde yaşayan akarlardan hayvanlar âlemindeki en iğrenç cinsel ilişkiye kadar; biyoloji, doğa, uzay, psikoloji gibi konuların genellikle görmezden gelinen ancak şaşırtıcı derecede cazibeli olan tüm yönlerini burada bulacaksınız.
Birinci sınıf habercilik, önde gelen bilim insanlarıyla röportajlar ve bol miktarda mizah içeren bu eğlenceli kitap, sormaktan korktuğunuz tüm soruları yanıtlıyor ve bilimin gerçek uygulamalarını tüm ihtişamıyla gözler önüne seriyor.
 
 

National Geographic / Çarpıcı Detaylar isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Erika Engelhaupt tarafından yazılmış ve BETA BYOU yayınevinin 24.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

National Geographic / Çarpıcı Detaylar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.