Naomi: Bir Aptalın Aşkı pdf – Yandex indir

tarafından
14
Naomi: Bir Aptalın Aşkı pdf – Yandex indir

“Naomi’ye karşı hissettiğim aşk ve nefret aynı gece içinde defalarca, bir kedinin gözleri gibi değişiyordu.”  
 
20. yüzyıl Japon edebiyatının devlerinden, büyük eserlerin yaratıcısı Cuniçiro Tanizaki, kariyeri boyunca ülkesinde dönemin en büyük yazarı olarak kabul gördü, daha sonra ise Haruki Murakami, Yasunari Kavabata ve Yukio Mişima’yla birlikte savaş sonrası Japon edebiyatının “büyük dörtlü”sünden biri olarak anıldı. Nazlı Kar’la birlikte yazarın en önemli romanı sayılan Naomi: Bir Aptalın Aşkı ise yıllarca Vladimir Nabokov’un Lolita eseriyle karşılaştırıldı.
 
Yirmi sekiz yaşındaki Coci gittiği kafede garson olarak çalışan Naomi’yi ilk gördüğünde onun egzotik ve Batılı görünümüne ânında vurulur. Onu hayalindeki eşe dönüştürmeye ve Birinci Dünya Savaşı sonrası Tokyo’sunun çirkin yeraltı dünyasından uzaklaştırmaya kararlı olan Coci, Naomi’yle evlenir. Ancak yıllar geçtikçe Coci, Naomi’nin fantezilerindeki naif kızdan çok uzak olduğunu keşfeder ve aralarındaki aşk hızla absürd ve umutsuz bir mazoşizme dönüşür.
 

Naomi: Bir Aptalın Aşkı isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Cuniçiro Tanizaki tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 01.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Rota Fortuna pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Rota Fortuna indir, Rota Fortuna oku ve Rota Fortuna pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Naomi: Bir Aptalın Aşkı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.