Müzik Okuma Antolojisi I pdf – Yandex indir

tarafından
15
Müzik Okuma Antolojisi I pdf – Yandex indir

Dil öğrenmenin en iyi yolu, o dilin edebiyatından yararlanmaktan ve edebi metinlerin öğretim metodolojisinde yer almasından geçer kanımca. İşte bu düşünceden hareketle, Önder Özkoç’un tasarlayıp hayata geçirdiği Müzik Okuma Antolojisi kitabının da müzik dilini müzik edebiyatının öğretime uygun parçalarından seçerek yapmış olması öğrenciler için hem zevkli, hem gerçekçi, hem de öğretici olmasını sağlayacaktır. Ayrıca Özkoç’un kendi müziğimizin örneklerini, üstelik yakın zamanı da kapsayarak ele alması da kayda değerdir. Müzik dilini çözmek isteyen bütün öğrencilere bu yayını salık veririm.
 
Turgay Erdener
 

Müzik Okuma Antolojisi I isimli 89 sayfadan oluşan kitap ; Önder Özkoç tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Osmanlı-Türk Musikisinin Kısa Tarihi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Osmanlı-Türk Musikisinin Kısa Tarihi indir, Osmanlı-Türk Musikisinin Kısa Tarihi oku ve Osmanlı-Türk Musikisinin Kısa Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Müzik Okuma Antolojisi I pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.