Muvazzah İlmi Kelam Dersleri Ehli Sünnet İtikadı pdf – Yandex indir

Muvazzah İlmi Kelam Dersleri  Ehli Sünnet İtikadı pdf – Yandex indir

Muvazzah İlmi Kelam Dersleri Müslümanların dini hayatını geliştirmek ve özellikle genç nesilleri aydınlatmak amacıyla yazıldığı kaydedilen kitap dönemin liselerinde uygulanan ders programlarına göre hazırlanmıştır. Geniş bir giriş, altı bölüm ve bir sonuç kısmından meydana gelmektedir.
Bu kitap Müslümanların sahih dosdoğru itikatlarını içermektedir. Ümmetin fertlerinin maneviyatlarını yükseltmeye hakikatleri araştırmakta bulunan genç fikirleri aydınlatmaya toplumun ruhi inançlarını tatmine hizmet edecek bir tarzda yazılmıştır. Bu husustaki geçmiş ve asrımızdaki muhterem birçok zevatın ilmi eserlerinden istifade olunmuştur.
 

Muvazzah İlmi Kelam Dersleri
Ehli Sünnet İtikadı isimli 375 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Nasuhi Bilmen tarafından yazılmış ve RAVZA YAYINLARI yayınevinin 25.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şark'ın Büyük Alimleri Eserleriyle Yaşayan Ulema pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şark'ın Büyük Alimleri Eserleriyle Yaşayan Ulema indir, Şark'ın Büyük Alimleri Eserleriyle Yaşayan Ulema oku ve Şark'ın Büyük Alimleri Eserleriyle Yaşayan Ulema pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Muvazzah İlmi Kelam Dersleri Ehli Sünnet İtikadı pdf – Yandex indir - PDF indir