Mutluluk Dağıtmak Kar, Tutku ve Amaca Giden Yol pdf – Yandex indir

Mutluluk Dağıtmak  Kar, Tutku ve Amaca Giden Yol pdf – Yandex indir

“‘Hayattaki amacınız nedir?’
Bu soruyu farklı insanlara yöneltiyor ve farklı farklı cevaplar alıyorum. Bazıları bir şirket kurmak istiyor. Bazıları bir kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olsun istiyor.
Bazılarıysa sadece sağlıklı olmak istediğini söylüyor. Cevabınız her ne olursa olsun şimdi de sizden şu soruyu cevaplamanızı istiyorum:
‘Neden?’”
Tony Hsieh, küçük bir çocukken kurduğu solucan çiftliğinde duyduğu heyecanın üniversiteden mezun olduktan hemen sonra kurduğu LinkExchange firmasında tutkuya ve başarıya, kısaca paradan öte amaçlara evrildiğini fark eder. İnançla, inatla ve özveriyle bağlı olduğu Zappos firmasına yatırımcı olarak katılırken yapılması gerekenin aksine yatırımcıdan öte davranarak tüm maddi ve manevi olanaklarını bu fikir ve inanç doğrultusunda kullanır ve şirketin zorlu günleri geride bırakmasına yardımcı olarak büyük bir başarı kazanmasını sağlar. Başarılı bir iş insanı ve bir birey olarak Tony Hsieh’in nihayetinde “Neden” sorusuna verdiği yanıt ise basittir: “Mutluluk Dağıtmak!”
 

Mutluluk Dağıtmak
Kar, Tutku ve Amaca Giden Yol isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Tony Hsieh tarafından yazılmış ve STABİL KİTAP yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Mutluluk Dağıtmak Kar, Tutku ve Amaca Giden Yol pdf – Yandex indir - PDF indir