Mutlu Eşlerin El Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
54
Mutlu Eşlerin El Kitabı    pdf – Yandex indir

Bir ömrü beraber geçirmek için büyük ümit ve emeklerle hayatlarını birleştiren nice eşler, bir durakta bekleyecek kadar zaman geçmeden yaka paça oluyorlar.
Çünkü ailede çözülemeyen her sorun ayağınıza bağ olur ve yürümenizi engeller. Sorunlara takıldığınız ölçüde heyecanınızı, şevkinizi, ümidinizi kaybedersiniz ve durursunuz olduğunuz yerde.
Bu kitap sorunlardaki sevgiyi, aşkı ve muhabbeti ortaya çıkarmanın yollarını hedefledi. Eşler karşılarına çıkan sorunlara takılmadan, dur durak bilmeden yollarına devam etsinler diye yazıldı. Aile içi ve özellikle eşler arası yaşanan her sorunun ayak bağı değil ayaklara fer olduğunu göstermek için kaleme alındı.
 

Mutlu Eşlerin El Kitabı isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Ferhat Aslan tarafından yazılmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cool Değil Kul Evlat pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cool Değil Kul Evlat indir, Cool Değil Kul Evlat oku ve Cool Değil Kul Evlat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mutlu Eşlerin El Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.