Mülteci Rüyalarım pdf – Yandex indir

tarafından
6
Mülteci Rüyalarım pdf – Yandex indir

Çılgınca arzulayıp hayalini kurduğumuz gelecek planlarımızın, bizim için hep getirisi olduğunu zanneder, aksini düşünmek istemeyiz. Halbuki farkında olmadan istediğimiz lüksün meşakkatine de talip oluruz.
Kanaat etmeyerek, içinde bulunduğumuz anın zenginliğini görmez, tadını çıkarmayı unutur, daha iyisini hak ettiğimiz telkininde bulunuruz.
Sadece düşünüp, muhasebe etmemiz yeterlidir.
Çünkü etrafımızda ve belki de kendi hayatımızda cereyan eden ibretlik hadiseler her an yaşanıyordur zaten.
Düşünmeden istemeye devam edersek, halihazırda yaşadıklarımız, ileride tekrar yaşamak isteyeceklerimize dönüşebilir. Kahramanımız; rüyalarını, her anını pişman geçirdiği esaretten kurtulmanın yolu olarak görse de zamanla, gerçeğin yansıması olduğunu anlayacaktır.
Gerçekle bilinçaltının birbirlerini nasıl etkilediğine; farklı, yaşaması zor ve akıcı bir hikayeyle tanıklık edeceksiniz.
 

Mülteci Rüyalarım isimli 164 sayfadan oluşan kitap ; Ekrem Kılınçlı tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Disney Korku Serisi (4 Kitap) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Disney Korku Serisi (4 Kitap) indir, Disney Korku Serisi (4 Kitap) oku ve Disney Korku Serisi (4 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mülteci Rüyalarım pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.