Müfettiş Numeroni Film Setinde Hırsızlık pdf – Yandex indir

Müfettiş Numeroni  Film Setinde Hırsızlık pdf – Yandex indir

1 hırsızlık olayı, 6 şüpheli ve tek suçlu!
İlkokul öğrencilerinin sayısal zekâ becerilerini geliştirmek için hazırlanmış etkinlikli ve çıkartmalı dedektiflik çizgi romanı.
Müfettiş Numeroni ile yardımcıları Kenar Mahalle Fareleri, Roma’nın merkezinde kurulan bir film setine gidiyor ve ortadan kaybolan kameraların peşine düşüyorlar. Onlarla birlikte ipuçlarını ortaya çıkarmaya ve suçluyu bulmaya hazır mısın?
Müfettiş Numeroni’ye yardım etmek için önce merak uyandıran mantık oyunlarını çözmemiz gerek. Bunu yaparken aşağıdaki bilgi ve becerileri kullanacağız:
• 1’den 20’ye kadar sayılar
• Zihinden toplama ve çıkarma
• Geometri: görsel-uzamsal beceriler, şekiller, çevir-yerleştir
• Veri toplama, örüntü bulma ve olasılık
• Ölçüler: ağırlık
Bulmacalardan ve oyun temelli öğrenmeden ilham alan Müfettiş Numeroni serisi, merak uyandırıcı bir hikâye aracılığıyla, ilkokul 2. ve 3. sınıf öğrencilerinin matematik öğrenimine yardımcı olacak zihinsel süreçleri harekete geçirmeyi; ıraksak ve yaratıcı düşünme biçimini geliştirmeyi amaçlıyor.
 

Müfettiş Numeroni
Film Setinde Hırsızlık isimli 60 sayfadan oluşan kitap ; Daniela Lucangeli tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 24.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çocuğumun Okul Yolu Güvenliği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çocuğumun Okul Yolu Güvenliği indir, Çocuğumun Okul Yolu Güvenliği oku ve Çocuğumun Okul Yolu Güvenliği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Müfettiş Numeroni Film Setinde Hırsızlık pdf – Yandex indir - PDF indir