Müessir İdari Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 5 Deneme pdf – Yandex indir

tarafından
19
Müessir İdari Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 5 Deneme pdf – Yandex indir

Adli-İdari Hâkimlik sınavlarına hazırlanan değerli arkadaşlar;
İlk baskısını 2019 yılında yapan ve hâkim ve savcı adaylarının göstermiş olduğu yoğun talep üzerine her yıl bir önceki yıla göre artan sayılarda baskısını yapan MÜESSİR ADLİ ve İDARİ Hakimlik Denemeleri 2022 yılında yazar kadrosunu da genişleterek yeni baskılarını yapmıştır.
Her denemesi 100 sorudan oluşan ve toplam 5 adet denemeden meydana gelen MÜESSİR ADLİ ve İDARİ Hakimlik Denemeleri; genel kültür ve genel yetenek sorularını içermesiyle, soruların kolaylık/zorluk dereceleriyle, sınavda sorulan derslerin sıralamasıyla, konu dağılımlarıyla ve güncellik bakımından ÖSYM’nin sınav formatına en yakın denemeler olmuştur ve olacaktır. MÜESSİR Adli ve İdari Hakimlik denemeleri ile en objektif ölçüde kendinizi deneme ve seviyenizi görme imkânı bulacaksınız.
MÜESSİR Denemelerinde yer alan çok değerli ve kaliteli hocalarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve Müessir Denemelerinin sizler için en uygun, en ideal ve EN ETKİLİ denemeler olacağına inanıyoruz.
 

Müessir İdari Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 5 Deneme isimli 250 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TEMSİL KİTAP yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Müessir İdari Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 5 Deneme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.