Mucize Ronaldo pdf – Yandex indir

tarafından
26
Mucize Ronaldo pdf – Yandex indir

Bu kitap Cristiano Ronaldo’nun yaşamöyküsüne açılan minik bir penceredir. O pencereden içeriye baktığınızda, futbolun prensi Ronaldo’nun daha önce hiç bilmediğiniz yönlerini öğreneceksiniz.
Bu kitapta sıfırdan başlayıp adım adım zirveye tırmanan, Portekizli fakir bir ailenin çocuğu olan Ronaldo’nun hırsını, korkularını ve hayallerini gerçekleştirmek için çıktığı yolda karşılaştığı zorlukları okuyacaksınız.
Şimdiye kadar beş kez FIFA Ballon d’Or ve dört kez Altın Ayakkabı ödülünü kazanan Ronaldo, Avrupalı bir futbolcu olarak bu ödülleri en çok kazanan kişidir.
Kariyeri boyunca Ronaldo 34 kupa kazanmıştır, yedi lig şampiyonluğu, beş UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu da buna dahildir.
Şampiyonlar Ligi’nde en çok maçta oynayan (183), en çok gol atan (140) ve asist yapan (42) oyuncudur. Ayrıca millî takımda en fazla gol atan (118) kişidir. 1100’den fazla resmi maça çıkan birkaç futbolcudan birisidir ve 800’den fazla gole imza atmıştır. Futbol tarihinin en golcü oyuncusudur.
Futbolun zirvesindeki Ronaldo mucizesinin parlak ışığını bu kitapta bulacaksınız.
 

Mucize Ronaldo isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Uğur Önver tarafından yazılmış ve SİA KİTAP yayınevinin 24.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bozkurtların Destanı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bozkurtların Destanı indir, Bozkurtların Destanı oku ve Bozkurtların Destanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucize Ronaldo pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.