Mucit Mete’nin Traktörü pdf – Yandex indir

tarafından
5
Mucit Mete’nin Traktörü pdf – Yandex indir

Her güzel şey hayal etmekle başlar. Başarıda hayal gücü çok önemlidir. Tıpkı bu kitapta olduğu gibi… Metehan Yazıcı daha sekiz yaşında teknolojiye olan sevgisini hayal dünyasıyla birleştirmiş. Hayalindeki projeyi gerçekleştirmek adına kendisine yardımcı olacak insanları da ikna ederek zorlu sürecine başlamış. Ortaya çıkan mükemmel sonucu diğer çocuklar ile paylaşmak istediğinde Mucit Mete’nin Traktörü kitabı kaleme alınmış. Amacı; çocuklara hayal kurmayı, icat etmeyi, teknolojiyi sevdirebilmek adına, eğitici öğretici olduğu kadar eğlenceli bir dille anlatarak yenilikçi olmalarına katkıda bulunabilmektir. Metehan Yazıcı ile gurur duyduğumun altını çizerek asla vazgeçmemeyi aşılayan bu kitabın bütün çocuklara ulaşmasını dilerim. Sevgilerimle
Şair- Yazar Çiğdem Köroğlu
 

Mucit Mete’nin Traktörü isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Metehan Yazıcı tarafından yazılmış ve UYANIŞ YAYINEVİ yayınevinin 07.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İbo İbrahim Kaypakkaya İhtilalin Fidanı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İbo İbrahim Kaypakkaya İhtilalin Fidanı indir, İbo İbrahim Kaypakkaya İhtilalin Fidanı oku ve İbo İbrahim Kaypakkaya İhtilalin Fidanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucit Mete’nin Traktörü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.