Mor Etekli Kadın pdf – Yandex indir

Mor Etekli Kadın pdf – Yandex indir

“Kısacası şunu demek istiyorum: Ben uzun zamandır Mor Etekli Kadın’ın arkadaşı olmak istiyorum.”
 
Mor Etekli Kadın kendi dünyasında yaşıyor. Varlığıyla çektiği tepkilerin farkında olmadan dolaşıyor kalabalıkların arasında. Her öğlen parktaki aynı banka oturuyor, çörek yiyor ve dikkatini çekmeye çalışan çocukları görmezden geliyor.
 
Farkında olmasa da Mor Etekli Kadın’ı izleyen biri var; daima görüş alanının hemen dışında duruyor, bindiği otobüs seferlerini, ne yediğini, kimlerle konuştuğunu not ediyor. Fakat Mor Etekli Kadın’ı gözlemleyen kişi bir sapık değil. Bu, göründüğünden çok daha karmaşık bir mesele…
 
Bugüne kadar üç kez Akutagawa Ödülü’ne aday gösterilen ve 2019 yılında Mor Etekli Kadın’la ödülü kazanan Natsuko İmamura, arkadaşlık ve saplantı üzerine karanlık bir hikâye anlatıyor.
 
“Huzursuz edici ve komik. Mor Etekli Kadın yalnızlıkla takıntının özlü, ilginç bir anlatımı.”
 Paula Hawkins, Trendeki Kız’ın yazarı
 
“Çok çarpıcı… İtinalı ve inanılmaz keskin… Dengesiz, tuhaf bir dünya yaratmayı başarıyor.”
 Sayaka Murata, Kasiyer’in yazarı
 
“Aklınızdan çıkmayacak.”
Leïla Slimani, Hoş Nağme’nin yazarı
 
“İmamura’nın bir miktar sıra dışı olan insanları anlatmakta ender görülen bir yeteneği var…”
Yoko Ogawa, Hafıza Polisi’nin yazarı
 
#takıntı #manipülasyon #gözlem #kimlikarayışı #feminizm #işyerindekadın
 

Mor Etekli Kadın isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Natsuko Imamura tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 05.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ Genç Bir Kızın Günlüğü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ Genç Bir Kızın Günlüğü indir, Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ Genç Bir Kızın Günlüğü oku ve Otizm: Kardeşimle Aramdaki Görünmez Bağ Genç Bir Kızın Günlüğü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mor Etekli Kadın pdf – Yandex indir - PDF indir