Modern Liderlik Türleri ve Örgütsel İletişim pdf – Yandex indir

tarafından
42
Modern Liderlik Türleri ve Örgütsel İletişim pdf – Yandex indir

Teknolojinin öngörülemeyen hızı ve gücü tüm dünyayı çok yönlü olarak etkileyip yaşamlarımızın seyrini değiştirirdi. Bireyler ve örgütler teknoloji tabanlı değişimlere ayak uydurmaya çalışırken hem yıkıcı hem de uzun süreli etkiye sahip küresel bir pandemi felaketiyle yüzleşmek durumunda kaldı. Covid-19 krizi; iş modellerimizi, ilişki kurma biçimlerimizi, psikolojik pozisyonlarımızı, maddi planlarımızı, kısacası hayata bakış biçimimizi radikal şekilde etkiledi. Uzunca bir süre pandeminin zorunlu kıldığı izole yaşamı deneyimlemek zorunda kalan bireylerin iletişim gücünde zayıflama görüldü. Bireyler değişikliklere adapte edilmeye, amaçlar oluşturmaya, bunları gerçekleştirmek için koordine edilmeye ve motive edilmeye daha fazla ihtiyaç duydu. Bu dönemde sadece yöneticilerin veya tek bir liderlik türü özelliklerine sahip liderlerin örgütlerde sürdürülebilir başarıyı getiremeyecekleri deneyimlerle anlaşıldı. Bu hızlı ve çok yönlü değişim ortamına uyum sağlamanın ancak modern liderlik türleri ve bu liderlerin ortaya koyacakları örgütsel iletişim becerileri ile mümkün olacağı anlaşıldı.
 

Modern Liderlik Türleri ve Örgütsel İletişim isimli 252 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve ANI YAYINCILIK yayınevinin 16.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Oyun Terapisi Teknikleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Oyun Terapisi Teknikleri indir, Oyun Terapisi Teknikleri oku ve Oyun Terapisi Teknikleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Modern Liderlik Türleri ve Örgütsel İletişim pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.