Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş pdf – Yandex indir

tarafından
31
Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş pdf – Yandex indir

Sevgili anne ve babalar.
Kıymetli çocuklarınızın yaşama dair temel bilgi, tutum ve becerilerini geliştireceği ilk altı yılları çok önemli ve gelecek yaşamları için belirleyici bir dönemdir. Şüphesiz bu kritik dönemde siz aileleri ilk ve ömür boyu öğretmenleri olarak onlara en iyi rehberliği sunmak istiyorsunuz. Yayınevimiz, alanlarında uzman eğitmen ve pedagog desteği ile sizlerin değerli
rehberliğine eşlik edecek çoklu kazanım hedefli, eğlenceli materyaller sunar. Minik Gezgin Serisi” 3-6 yaş arası çocukların uzun süreli dikkat, ayırt etme ve organizasyon, dil, sıralama, parça – bütün ilişkisi, bütünsel – görsel algı ve
eşleştirme becerilerini eğlenceli yoldan geliştirmek üzere hazırlandı.
Kitap üzerinde basılı QR kodlarını kullanarak macerayı yönlendirecek animasyonlara erişecek, bölümler arasında keyifle ilerleyecek, bir sonraki macerayı dört gözle bekleyeceksiniz.
 

Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş isimli 23 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve ARTHINGS YAYINEVİ yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Farklı Bir Şey pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Farklı Bir Şey indir, Farklı Bir Şey oku ve Farklı Bir Şey pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Minik Gezgin Etkinlik Kitabı (Animasyon Destekli) Yaz-Sil 3-6 Yaş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.