Milli Uyanış Yazıları pdf – Yandex indir

tarafından
7
Milli Uyanış Yazıları pdf – Yandex indir

Çalışmalarını İslam düşüncesi üzerinde yoğunlaştırmış bir akademisyen tarafından kaleme alınmış olan bu eser, ülkemizin hızla değişen gündemi içinde kaybolmak üzere olan bazı güncel konuları yeniden hatırlatmayı amaçlamaktadır. Kitaptaki yazılar, 2006-2013 yılları arasında Milli Uyanış, Harput’tan Esinti ve Elazığ Türk Ocağı dergilerinde yazılmış olan kısa yazılardan oluşmaktadır. Yazıldığı dönemde gündemi meşgul eden konuların yoğunlukta olduğu kitapta ayrıca dinî, tarihî, felsefî ve tasavvufî konulara değinen yazılar da yer almaktadır.
 

Milli Uyanış Yazıları isimli 366 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Erdoğan tarafından yazılmış ve KDY AKADEMİ (KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK) yayınevinin 21.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Halide Edib Biyografisine Sığmayan Kadın pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Halide Edib Biyografisine Sığmayan Kadın indir, Halide Edib Biyografisine Sığmayan Kadın oku ve Halide Edib Biyografisine Sığmayan Kadın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Milli Uyanış Yazıları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.