Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi (Cep Boy) pdf – Yandex indir

Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi (Cep Boy) pdf – Yandex indir

“Peygamber Efendimiz’i Allahu Teâlâ metheylemiş. Kur’ân-ı Kerîm metheylemiş. Daha önceki peygamberler kendi ümmetlerine tavsiye eylemişler. Eski kitaplar metheylemiş. Böyle bir peygamberin ümmetiyiz, Allah’a hamd ü senalar olsun!”
“11 Rebîülevvel’i 12 Rebîülevvel’e bağlayan, 571 mîlâdî yılının Nisan ayının 20’sinde Peygamber Efendimiz dünyaya gelmişler, dünyaya şeref vermişler. Allah’ın rahmeti tecelli eylemiş. Peygamber Efendimiz’in dünyaya gelişi bizleri sürûra, sevince gark eden muhteşem bir nimet-i ilahi, ikrâm-ı ilahi…”
“Biz de Peygamber-i Zîşânımız’ın dünyaya teşrifinden, teşrifi zamanından fevkalade duygulanıyoruz ve her sene çeşit çeşit sevgi tezahürleri ile Resûlullah Efendimiz’in dünyaya teşriflerini kutluyoruz. Mevlid kandilini canlı bir tarzda camilerde, evlerde ibadetlerle güzel şekilde geçirmeye çalışıyoruz.”

Merhum M.Es’ad Coşan’ın Mevlid kandiliyle ilgili yaptığı sohbetler, kaleme aldığı makaleler, na’t örnekleri ve Mevlid kandilinde yapmış olduğu dua ve niyazlardan oluşan bu kitabını istifadeye sunmaktan bahtiyarız. Müstefid olunması duasıyla.
 

Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi (Cep Boy) isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Siirtli Molla Halil’in İsagocisi ve Tercümesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Siirtli Molla Halil’in İsagocisi ve Tercümesi indir, Siirtli Molla Halil’in İsagocisi ve Tercümesi oku ve Siirtli Molla Halil’in İsagocisi ve Tercümesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mevlid Kandili ve Peygamber Sevgisi (Cep Boy) pdf – Yandex indir - PDF indir