Meşhurların Son Anları pdf – Yandex indir

Meşhurların Son Anları pdf – Yandex indir

“Ölüm, bize ne uzak bize ne yakın ölüm. Ölümsüzlüğü tattık, bize ne yapsın ölüm?” (Erdem Bayazıt) İnsan, doğdu ölecek. Bütün diğer varlıklar gibi. Ölüm var ancak ölümsüzlüğü arıyoruz. Bu duygu ve istek verilmiş bize. Çünkü bu mümkün. Mümkün ama öldükten sonra. Ve o mümkün, cennet ve cehennem olarak tecelli edecek; bir de aradakiler için araf var. Hangimiz cennette talip olmaz ki? Hangimiz cehennemden korkmaz ki? Oradaki sonsuz hayat için burada bir hayat kurmak, bir ömür yaşamak gerekiyor. Elinizdeki kitap bir katalog. Biraz soğuk gibi ama bir ölüm kataloğu. En meşhurların, en iyilerin veya en kötülerin ömründen ve ölümünden sahici, asıl renkler. Burada yaşananlar, beklenen sonlar ve asıl sonrasındaki sonsuzluk için bir ışık, bir işaret. Bu kadar örnekten kendimize bir ibret, bir bakış çıkarabiliriz. Nihayet bizi de bekleyen akıbet, gelip çatacak. Hazır mıyız, hazırlıklı mıyız? Ölüme ve ölümsüzlüğe.
 

Meşhurların Son Anları isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Burhan Bozgeyik tarafından yazılmış ve MUHİT KİTAP yayınevinin 03.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yılan ve Güvercin (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yılan ve Güvercin (Karton Kapak) indir, Yılan ve Güvercin (Karton Kapak) oku ve Yılan ve Güvercin (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Meşhurların Son Anları pdf – Yandex indir - PDF indir