Merdiven pdf – Yandex indir

tarafından
4
Merdiven pdf – Yandex indir

Eğitimci yazar İsmail Sarıçay’ın 10. kitabı ve ilk romanı  “Merdiven”  Sidas Medya tarafından yayınlandı. Yıllarca Anadolu’nun farklı illerinde öğretmenlik yapan Sarıçay’ın yazdığı eserler onu buldu. 2015 yılında, Balıkesir’de “Yılın öğretmeni” seçilen yazar, 24 Kasım 2015’te, Ankara’da Balıkesir’i temsil etti. Merdiven Romanı; gerçek bir hayat mücadelesini tüm zorlukları ile anlatan ve merdivenleri teker teker tırmanan bir gencin başarı hikayesi olarak takdirle okuyacağınız bir eser.   
 Onuncu kitabının Merdiven isimli roman olduğunu ve
 “Çıktı Merdiven’in Romanı,
 Sizlerden biri kahramanı.” dizeleriyle yeni kitabını özetleyen İsmail Sarıçay romanı ile ilgili sözleri şöyle “İlk romanımda, fakir ve yoksulluk içinde doğup büyüyen bir gencin, olağanüstü hayat mücadelesini okuyacaksınız. Merdiven basamaklarını teker teker, azmi ve kararlılığı sayesinde nasıl çıktığını göreceksiniz.
 
Bazen gözyaşlarınıza hâkim olamayarak ağlayacaksınız, bazen ağlamamak için parmaklarınızı ısıracaksınız. Bazen de göstermiş olduğu performans ve kendine güveni karşısında, alkışlamak isteyeceksiniz. Fakirlik ve yoksulluk girdaplarında, geleceğe yönelik yaptığı plan ve projelerini gerçekleştirmek için verdiği çetin mücadelelerine şahit olacaksınız. Bu mücadelenin bir hayal ürünü değil, gerçek bir hayat hikâyesi olduğunun farkına varacaksınız. Hem düşünecek, hem ders çıkaracak, hem de azmin ve kararlılığın hangi başarılara yol açtığına vakıf olacaksınız. Büyük hedef sahiplerinin, hedefleri doğrultusunda, nelere muktedir olduğunu okuyup göreceksiniz. Hedeflerin, hedef sahiplerinin yollarını açmakla görevli olduğunun farkına varacaksınız. Aşılmaz bilinen dağların, sabırla delinip geçildiğine, hayallerin ve engellerin üstüne basılarak nasıl aşıldığına şahitlik edeceksiniz. 
 
 

Merdiven isimli 486 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Sarıçay tarafından yazılmış ve SİDAS yayınevinin 29.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Merdiven pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.