Meraklısına Ekonomi pdf – Yandex indir

tarafından
19
Meraklısına Ekonomi pdf – Yandex indir

Fiyatlar, piyasalar, kahve ve gayrimenkul…
 
Meraklısına Ekonomi, çağdaş ekonominin temel konularına ilgi çekici bir ilk adım. 
 
Küresel durgunluğu, dünya ticareti, konut ve döviz piyasalarındaki değişen kalıpları dikkate alarak güncel pek çok konuyu içeren bu eser, farklı ekonomik sistemlerin işleyişi, piyasa ekonomilerinin yükseliş ve düşüş döngüsü, fiyat-arz-talep etkileşimi gibi konuları ele alıyor, bankacılık ve finans sektörünün rolü ile ekonominin çevre üzerindeki etkisine değiniyor.  
 
Gelişmekte olan ekonomilerin karşı karşıya olduğu seçenekler ve finansal çöküşün akıbeti gibi konuları kapsayan yeni vaka çalışmaları ile erişilebilir bir rehber, ekonominin nasıl çalıştığını anlamak isteyen herkes için temel bir kaynak.
 

Meraklısına Ekonomi isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Tony Cleaver tarafından yazılmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 08.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Satış Bir İkna Eylemidir Satıcının ve Satışın Evrimi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Satış Bir İkna Eylemidir Satıcının ve Satışın Evrimi indir, Satış Bir İkna Eylemidir Satıcının ve Satışın Evrimi oku ve Satış Bir İkna Eylemidir Satıcının ve Satışın Evrimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Meraklısına Ekonomi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.