Menajer Transferin Gizli Yüzü pdf – Yandex indir

Menajer  Transferin Gizli Yüzü pdf – Yandex indir

Mustafa Açıkgöz menajerlik kavramının ne olduğunu ve bilinmeyen yönlerini Menajer: Transferin Gizli Yüzü kitabında anlatıyor. Sözleşme süreçlerinde yaşananlar ve transfer dönemlerindeki kritik kararlar gibi yeşil sahanın dışında da devam eden önemli anlar gün yüzüne çıkıyor.
 
Oyuncusunun her anında, iyi gününde de kötü gününde de yanında olan, her ihtiyacını karşılayabilen menajer, futbolun olmazsa olmaz parçalarından biridir.

Nihat Kahveci

Daha olumlu olup bu karamsarlığı bırakır ve güzel hikâyelerle yola çıkarsak futbol kalitemizi, kültürümüzü artırırız.

Hamit Altıntop

Menajer olmanın metodolojisinden bahseden pek kitap yok ve bu, gerçekten akıllıca bir fikir. Futbol bilgi, iletişim ve dürüstlükle
başarıya ulaşabilir.

Victor Orta – Leeds United Sportif Direktörü

Futbol tek bir kişinin yönetebileceği durumdan çıkıp ekip işi haline geldi. Menajerlerin de bu ekibin bir parçası olması
 gerektiğini düşünüyorum.

Rüştü Reçber
 

Menajer
Transferin Gizli Yüzü isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Açıkgöz tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 05.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Koşu Matematiği : Runnemathics : Koşu Pace ve Koşu Süresi Modelleme Formülleri, 10K-Yarı-Tam ve Ultra Maratonlar için Simülasyon pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde 10K-Yarı-Tam ve Ultra Maratonlar için Simülasyon indir, 10K-Yarı-Tam ve Ultra Maratonlar için Simülasyon oku ve 10K-Yarı-Tam ve Ultra Maratonlar için Simülasyon pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Menajer Transferin Gizli Yüzü pdf – Yandex indir - PDF indir