Meleklere Dokunmak pdf – Yandex indir

tarafından
6
Meleklere Dokunmak pdf – Yandex indir

Pek çok yazar dostum var, rica etsem mutlaka bir şeyler yazarlardı fakat kızımın ikizi olan kardeşinin buna daha çok hakkı olduğunu düşünüyorum.

“Hem bir evlat, hem de Elif’in kardeşi olarak doğduğum günden beri bu hikayenin bir parçasıyım. Bu roman, cefakar ve savaşçı bir kadının, kendisine bir emanet olarak gönderildiğine inandığı meleğini hayatın çetin koşullarına rağmen sabırla yetiştirip büyütmesinin hikayesini anlatır.
Anne olmak bu dünyanın en kutsal sorumluluğudur.
Elif, annemizin ilk evladı değildi. Lâkin böylesine özel bir çocuğa annelik yapmak bambaşka bir annelik gerektiriyordu. Öyle bir vazife ki, artık daha az Çiğdem, daha çok anne olunacaktı. Fakat bu serüvenin sonunda yepyeni bir Çiğdem ve mucize bir çocuk var.

Meleklere Dokunmak, kimi zaman ağlatan, kimi zaman güldüren, yer yer düşündüren, bizlerin hikayesi.
Çiğdem’in ve Elif’in değil, nice Çiğdemler’in ve Elifler’in hikayesi”.

Emir Süleyman Tanrıkulu
 

Meleklere Dokunmak isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Çiğdem Altınöz tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mayıs Sancıları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mayıs Sancıları indir, Mayıs Sancıları oku ve Mayıs Sancıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Meleklere Dokunmak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.