Mekke-i Mükerreme’nin Faziletleri pdf – Yandex indir

tarafından
3
Mekke-i Mükerreme’nin Faziletleri pdf – Yandex indir

Mekke-i Mükerreme’nin Fazîletleri adlı bu kıymetli risâle Nakşibendiye silsilesinden Halil Hamdi Dağıstânî Efendi’nin kaleminden süzülmüş. Bilindiği üzere Allah dostları İslâm dinine hizmeti şiar edinmişler ve bütün hayatlarını Peygamberimiz (s.a.v.)’in sünnetini takibe adamışlardır. Bu sebeple daima hayırla anılmışlar; hayatları ve eserleriyle hüsn-i tesirleri nesilden nesile aktarılarak devam etmiştir. Her hâlleriyle hayırlı hizmetlere öncülük etmeleri sebebiyle isimleri bulundukları muhitlerle birlikte anılmışlar ve oralarda hep hayırlara vesîle olmuşlardır.
 

Mekke-i Mükerreme’nin Faziletleri isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Halil Hamdi Dağıstanı tarafından yazılmış ve ERKAM YAYINLARI yayınevinin 29.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Moğultay B. Kılıç / Siyerin Öncüleri 27 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Moğultay B. Kılıç / Siyerin Öncüleri 27 indir, Moğultay B. Kılıç / Siyerin Öncüleri 27 oku ve Moğultay B. Kılıç / Siyerin Öncüleri 27 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mekke-i Mükerreme’nin Faziletleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.