Meçhul Öğretmenin Kaleminden Yüreklere Dokunmak pdf – Yandex indir

tarafından
3
Meçhul Öğretmenin Kaleminden Yüreklere Dokunmak pdf – Yandex indir

Öğretmenlerin hayatında unutulmaz anlar muhakkak olmaktadır. Örnek olması açısından yer yer anılarla, duyguları bir arada sentezlemeye çalıştım.
 
Dünyaca ünlü matematikçimiz Ord. Prof. Dr. Cahit Arf’ın biyografisinde şöyle bir cümle dikkat çeker: “Beşinci sınıftayken tanıştığı genç bir öğretmen sayesinde matematiğe ilgi duydu.” Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en özverili ve en saygı değer unsurlarıdır. Meslekte 30 yılını tamamlamış öğretmen olarak tecrübe ve birikimimi de katarak, biraz da yüreklere dokunmaya çalıştım. Erişilmez gibi görünen kayalıklara ulaşılmalıydı ve erişilmez gibi görünen kalplere girilmeliydi, dahası yüreklere dokunmak gerekti evet YÜREKLERE DOKUNMAK…
 
Hepimizin hayalleri, ulaşmak istedikleri hedefleri muhakkak vardır. Bu hayallerimize ulaşmanın tek yolu öncelikle onun gerçekleşeceğine yürekten inanmaktır. Hayallerimizde, adımlarımızda hep büyük olsun. Dünyaya tekrar gelsem yine öğretmen olurdum.
 

Meçhul Öğretmenin Kaleminden Yüreklere Dokunmak isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Yıldırım tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 10.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Meçhul Öğretmenin Kaleminden Yüreklere Dokunmak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.