Matematikte DİS Çözümler pdf – Yandex indir

tarafından
11
Matematikte DİS Çözümler pdf – Yandex indir

“Çocuğum matematikte öğrenme zorluğu çekiyor!”
“Bir türlü matematiği sevdiremiyorum!” mu diyorsunuz?
Aradığınız “DİS-ÇÖZÜMLER” bu kitapta!
Günümüzde SAĞLAM bir matematik eğitiminin önemi, sınavlardan alınan YÜKSEK notlarla  ulaşıldığı VARSAYILAN “gelişmiş yeterlilik” algısının çok ÖTESİNE geçmektedir.
Öğretmenler, uzmanlar, psikologlar, ebeveynler, bu durumla karşılaşan bireyler çocukları fark etme, anlama ve geliştirme yolunda dis-çözümleri kılavuz olarak kullanabilirler.
Matematik ile ilgili yaşadığınız PROBLEMLERİ, sistemli ve planlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ÇÖZEBİLİRİZ. Kişisel yeteneklerinize ARTI olarak bu kitaptaki ÇÖZÜMLER EKLENİNCE, süreçten korku ve kaygıyı ÇIKARTINCA,  hayatınızdaki SONUÇ başarmak ve MUTLULUK  olacaktır.
Ülkemizde “Diskalkuli” pek bilinmemektedir. Bu kitabın amacı “Diskalkuli”nin ne olduğunu açıklamaktan çok ötede, matematik zorluğu çeken BİREYLERE VE ONLARLA İLGİLENENLERE NASIL DÜŞÜNMELERİ GEREKTİĞİNE DAİR düşünme yollarını göstermek, yılların deneyim ve birikimi sonucu geliştirdiğimiz nacizane tavsiyelerimiz ile kültürümüze ve alana özgün yöntemlerimizle, onların yollarına IŞIK OLMAKtır.
 
Etkinlikleri çalıştığımız çocuğa özgün uyarlayalım. Ebeveynler ve eğitimciler olarak bu etkinliklere dahil olarak çocukla beraber düşünelim, araştıralım ve tartışalım. Yaratıcılığı çocuğun hayatına koyalım düşünce süreçlerine katalım ki çevre, doğa, sosyal ve içsel farkındalığını kazansın!
Diliyoruz ki çocuklarla geçirilen kaliteli zaman etkinliklerinizde kitabımız da yerini bulsun!
Unutmayalım asıl mesele çocuğa başarılı olabileceği bir alan yaratmaktır!
 

Matematikte DİS Çözümler isimli 79 sayfadan oluşan kitap ; Fatma Ebru İkiz tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Matematikte DİS Çözümler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.