Masum Gönüllü Ruh pdf – Yandex indir

tarafından
4
Masum Gönüllü Ruh pdf – Yandex indir

Bilinmeyenin peşinde koşmak cesaret ister, dünyevi bilgi öğrenildikçe insan ucunu bucağını bilemediği bilgi okyanusundan korkar ama varoluşsal bilgi özgürleştiricidir. Korkma ve ümitsizliğe kapılma. Bir var bilinen, bir var bilinmeyen, bir de var bilinemeyen. Üstelik senin deneyimlemeyi pek sevdiğin bir şey de bu bilinemeyenler arasındadır.
– Nedir o?
– Aşk!

Engin DOĞAN yogik bilgelik ışığında yazdığı ilk kitabıyla kendilerine ve birbirlerine beden olarak bakan insanlara beden olmadıklarını hatırlatıyor. Yaşamın insanın isteklerini gerçekleştirmek için değil, sevgisini vermek için var olduğunu, insan olmanın kendini beden olarak görmekten ve bedensel ihtiyaçlar peşinde koşmaktan öte bir şey olduğunun altını çiziyor.
 

Masum Gönüllü Ruh isimli 67 sayfadan oluşan kitap ; Engin Doğan tarafından yazılmış ve MYTHOS KİTAP yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zehra (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zehra (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) indir, Zehra (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) oku ve Zehra (Günümüz Türkçesiyle) (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Masum Gönüllü Ruh pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.