Manevi Reçete pdf – Yandex indir

tarafından
22
Manevi Reçete pdf – Yandex indir

Geçmişte çok acılar, sıkıntılar yaşamış olabilirsin. Hataların ve günahların da olmuş olabilir. Artık kendini üzme. Allah’ın geniş rahmetine sığın. Yaptıklarını ve sana yapılanları unutmaya çalış. Kalbinle, ruhunla affet ve uğurla. Senden çıkıp gitsin. Affet geçmişini, kendini, seni üzenleri. Affet ki Allah katında izzet ve şerefin artsın. Affet ki sen de affedilesin. Herkes hata yapar. Önemli olan hatanın farkına varıp bir daha o hatayı yapmamak. Sen hata yapmak için bu âleme geldin. Dört dörtlük olsaydın bu âlemde ne işin vardı? Seni hatanla, kusurunla, günahınla, pişmanlıklarınla seven biri var. Çünkü kimse kalbini bilmese de sadece O bilir. Dışarda gördüğün her şey bir aldatmadan ibaret. Onlar seni yanıltmak ve kandırmak için var. Sen onlara aldırış etme yoluna bak. Çünkü bütün güzellikler ve gerçek olanlar yolun sonunda var. Hayatında olması gerekenler zaten olur. Olmaması gerekenler de zaten gider. Hayatından yanlış insanların çıkması doğru insanların çabuk gelmesi demektir. Hayatının kıymetini bil. Vaktinin kıymetini bil. Seni seveni sev. Seni sevmeyenden de uzak dur. Yoksa incinirsin. Herkes vazifesini iyi kötü yapar ve gider. Sen iyilerden ol. Çünkü İyi insanlar kaybetmez, kaybedilir. Güçlü bir insan ol. Zayıf yönlerini Allah’tan başka kimse bilmesin. Her yerde O’nun seninle olduğunu hisset. Seni duyduğunu, gördüğünü hisset. Yalnız olmadığını bil. Seninle her zaman konuşan ve seni dinleyen biri olduğunu unutma. O zaman aydınlığa çıkarsın.
 

Manevi Reçete isimli 277 sayfadan oluşan kitap ; Namet Aktuz tarafından yazılmış ve S.S INTERNATIONAL PUBLISHING yayınevinin 31.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gizemli Emanet pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Gizemli Emanet indir, Gizemli Emanet oku ve Gizemli Emanet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Manevi Reçete pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.